ברוכים הבאים להיכל היין!
אני מעל גיל 18

המותגים

 • יקב רמת הגולן
  יקב רמת הגולן

  יקב רמת הגולן פועל ויוצר ברמת הגולן, אזור גידול היין הנחשב לטוב בישראל. היקב נוסד בשנת 1983 על ידי 8 קיבוצים ומושבים. מיום היווסדו ועד היום, הטביע היקב את חותמו על עולם היין הישראלי; הקמתו שינתה לחלוטין את מפת היין המקומי ותפיסת האיכות בתודעת הצרכן הישראלי. בהיותו פורץ דרך ובזכות המוניטין האדיר שצבר ברחבי העולם בתחרויות החשובות והנחשבות ביותר, עשייתו וממדי הצלחתו זיכו את היקב בפרט ואת תעשיית היין הישראלית בכלל בהכרה והערכה בינלאומיות.

 • שקד
  שקד

  חברת שקד הינה חברה משפחתית העוסקת מזה שנים רבות ביבוא, שיווק והפצת יין מהארץ והעולם. בשנים האחרונות התרחב סל המוצרים עם מותגי אלכוהול נבחרים מרחבי העולם.בקרב היקבים הישראלים מתמקדת פעילותה של החברה בשיווק ובהפצה בלעדית של שלושה יקבים: יקב רקנאטי (הוקם בשנת 2000) בו היא גם שותפה, יקב צרעה ויקב טריו. בבעלות שקד מותג יין פרטי בשם "דרך ארץ".

 • יקב הרי גליל
  יקב הרי גליל

  בגליל העליון, סמוך לקיבוץ יראון גילינו את יופיו של מפגש משוחרר עם הטבע. חוויית המפגש הזו הולידה יקב חופשי ויצירתי בגישה ובעשייה. אנו פועלים עם הטבע ויוצרים יחסים בני קיימא עם האדמה והכרמים הצומחים מתוכה. חשוב לנו לשמור על הקיים. לתת לחיים בסביבה לשרות, לתת חזרה. אנחנו פשוט עושים יין. מחובר למקום, יצירתי ומפתיע.

 • יקב רקנאטי
  יקב רקנאטי

  יקב רקנאטי נולד מצירופם של קשר חזק לארץ ישראל ותשוקה עזה לכרמים, לניחוחות ולטעמים. היקב חרט על דגלו ייצור יין באהבה ובאיכות ללא פשרות, החל משלב גידול הגפן באזורי הגידול האיכותיים ביותר בארץ, המשך בשימוש בציוד ובידע מתקדמים ביותר וכלה בשיווק היין במחירים הוגנים לצרכן.